Orice întrebare ai avea, suntem aici să discutăm cu tine

Sau ne găsești la:

021.322.54.80 / 021.323.01.63

0374.754.997

office@germina.ro

Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, et. 10, sector 2, București

Vrei să vorbești direct cu unul dintre colegii noștri?
Alege mai jos departamentul și vei găsi datele lor de contact:

Roberth Neagu
Director Comercial
Roberth Neagu
Director Comercial



0755.160.555


roberth.neagu@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Aurora Chirvase
Manager Departament Execuție Contracte
Aurora Chirvase
Manager Departament Execuție Contracte



0749.220.037


aurora.chirvase@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Valentin Vasiliță
Manager Departament Logistică
Valentin Vasiliță
Manager Departament Logistică



0740.121.271


valentin.vasilita@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
George Bădoi
Manager regional Sud
George Bădoi
Manager regional Sud



0744.307.642


george.badoi@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Eduard Baciu
Manager regional Nord-Est
Eduard Baciu
Manager regional Nord-Est



0751.223.589


eduard.baciu@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Ionela Dunăroaia
Manager regional Sud-Est
Ionela Dunăroaia
Manager regional Sud-Est



0751.217.275


ionela.dunaroaia@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Milena Aranghel
Manager zonal vânzări (Olt)
Milena Aranghel
Manager zonal vânzări (Olt)



0734.333.605


milena.aranghel@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Ion Ghilă
Manager zonal vânzări (Dolj)
Ion Ghilă
Manager zonal vânzări (Dolj)



0741.294.893


ion.ghila@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Marcel Matei
Manager zonal vânzări (Teleorman)
Marcel Matei
Manager zonal vânzări (Teleorman)



0747.100.561


marcel.matei@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, et. 10, sector 2, București
Iulian Bădii
Manager zonal vânzări (Iași - Vaslui)
Iulian Bădii
Manager zonal vânzări (Iași - Vaslui)



0747.079.075


iulian.badii@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Roxana Tolpeghin
Manager zonal vânzări (Tulcea)
Roxana Tolpeghin
Manager zonal vânzări (Tulcea)



0741.250.963


roxana.tolpeghin@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București
Ionela Zaharia
Manager stație Buzău
Ionela Zaharia
Manager stație Buzău



0723.248.303


ionela.zaharia@germina.ro


Str. Delea Veche nr. 24, Corp A, Etaj 10, sector 2, București